top of page
_D854238.jpg

APIE MUS

Esame čia dėl jūsų

Kaip žinomi pramonės lyderiai, mes įpratę dirbti su įvairių tipų klientais - vietiniais ar tarptautiniais, dideliais ar mažais. Išskirtinė kokybė yra mūsų įmonės pagrindas ir visų sprendimų varomoji jėga; ar tai būtų, kokias medžiagas pirkti, ar geriausias būdas aptarnauti klientus.

 

Mes dirbame labai konkurencingoje srityje, todėl nuolat investuojame į technologijas, kad įsitikintume, jog esame priešakyje. Mūsų įsipareigojimas kokybei garantuoja mūsų sėkmę ir jūsų pasitenkinimą.

„AR-STUDIO“ yra šeimos įmonė, įkurta 2007 m. Mūsų gamyklą galima rasti mažame Lietuvos miestelyje, pavadintame Lentvariu. Gamykla, kurioje kasdien naudojama naujausia medienos apdirbimo įranga, užima daugiau nei 2000 kv. Visi mūsų gaminiai yra rankų darbo ir moderniausių technologijų derinimo rezultatas. Gamindami naudojame tik aukščiausios kokybės medieną (įskaitant egzotiškas), taip pat naujausias lakavimo ir dažymo technologijas, šiuolaikines aukso padengimo technologijas. Patyrusių montuotojų ir stalių komanda kiekvieną dieną sunkiai dirba su kiekviena baldo detale ar interjero detalėmis, kad įsitikintų, jog galutinis rezultatas yra būtent toks, kokio norėjo klientas. Mūsų talentingi dizaineriai padės jums įgyvendinti savo idėjas. Taip pat yra galimybė pateikti savo projektus gamybai.

ISO 9001, 14001 POLITIKA:

bottom of page